Jauna vietne: www.rol-lift.lv


Paceļamas platformas budžeta variants. Platformas izmantošanai cilvēkiem ar zemo mobilitāti ir dažādas papild funkcijas, tādās ka drošības plaksne, platformas pretkrišanas ierīce troses raušanas gadījumā, papild nožogojums: barjera un durvis. Barošanas zuduma elektortiklī gadījumā piedziņa ir nodrošināta ar manuālo atslēģsanu un pakāpenisko platformas nolaišanu. 
ecopm pol

Izstrādājuma oriģinālā konstrukcija un droša elektromehāniskā piedziņa apvienojumā ar vienkāršu montāžu un zemo cenu padara šo platformu vienu no visspopulārākajām. Plaši izmanto dzīvojamo daudzdzīvokļu ēkās, privātmājās un sabiedriskās ēkās kurus ir nepieciešams nodrošināt ar piekļuvi cilvēkiem ar ierobežotām vajadzībām. Atšķirībā no citiem līdzīgiem izstrādājumiem platforma ECOPM ilgi saglabā savu patērētāju un darba kvalitātes.

vert

2Ar eiropas direktīvām tiek nodrošinātas tehniskās prasības šāda veida vertikālo pacēlāju uzstādīšanas un montāžas darbos dzīvojamās mājās un citās sabiedriskās vietās.

Visi vertikālie pacēlāji, ko realizē mūsu kompānija, pilnā mērā atbilst visām prasībām. Tas ļaus klientam projektēt vertikālo pacēlāju uzstādīšanas vietās, vai arī turpmāk, izmantojot papildus montāžas darbus, specializētus pacēlājus invalīdiem, ievērojot visus likumus un prasības, vēl pašas ēkas projektēšanas stadijā.

cimg2168Paceļamās platformas ar vertikālu pārvietošanos ir paredzētas sabiedrisko, ražošanas un dzīvojāmo ēku, ka arī pārēju aprīkošanai. Jebkurās vietās, kurās nepieciešams vertikāli pārvietototies starp dažādiem līmeņiem, un nav iespējas ierīkot atbilstošu pandusu, kas nodrošinātu šo vietu pieējamību invalīdiem ratiņkrēslos, ka arī citām iedzīvotāju grupām ar ierobēžotām mobilām spējām.

Piedāvājām pacēlāmās platformas ar vertikālo pārvietošanos (liftus), kas ir paredzētas sabiedrisko, ražošanas un privātmāju aprīkošanai, ar

pacelšanas augstumu līdz 4.5, kuru mērķis ir nodrošināt to pieējamību invalīdiem ratiņkrēslos, ka arī citām nepietiekami mobilo iedzīvotāju grupām.

115Šādi slīpie pacēlāji invalīdiem kļūs par labu risinājumu tiem,kuri lieto invalīdu ratiņus vai gados veciem cilvēkiem, kuri patstāvīgi nespēj uzkāpt pa kāpnēm. Slīpie pacēlāji invalīdiem tādā gadījumā nozīmīgi atvieglo nolaišanos un pacelšanos pa kāpnēm.

Paceļamās platformas ir universālas ierīces, kuras var izmantot visi mazkustīgie iedzīvotāji pakāpienu pārvarēšanai, tajā skaitā arī jaunas mammas ar ratiņiem. Ņemot vērā šādas paceļamās platformas augsto celtspēju, praktiski nerodas nekādas tehniskas grūtības izmantojot doto slīpo pacēlāju invalīdiem.

1  1  1

Invalīdu pacēlāji – pacēlāju ierīces un platformas (invalīdu pacēlāji)

Šobrīd visā pasaulē projektējot, būvējot un rekonstruējot ēkas, tiek izmantoti invalīdu pacēlāji. Spēkā esošās programmas „Pieejama vide” ietvaros invalīdu pacēlājs ir katras mūsdienu celtnes nepieciešams atribūts. Pacēlāji atšķiras pēc veidiem un funkcionalitātes.

5  5  5

Kāpņgājējs ROBY T09 (iepriekšējais modelis VIMEC T08) dot iespēju invalīdiem ratiņkrēslos pārvārēt arhitektiskās barjeras, kas aizkavē brīvu invalīdu pārvietošanos gan iekštelpā, gan ārpusē.

Tas ir izstrādāts un uzbūvēts tā, lai ļautu bez lieka riska, pārvietojoties kopā ar pavadītāju, pārvarēt šķēršļus. Speciālās kāpurķēdes garantē labu saķeri ar kāpnēm neatstājot pēdas.

0110Iezīmīgs gadījums aprīkošanai var būt baseina aprīkošana ar speciāliem pacēlājiem invalīdiem un pacientiem ar balsta un kustību sistēmas orgānu traucējumiem. Ar vien vairāk atveseļošanas un terapeitiskie baseini montē speciālos pacēlājus baseiniem. Šāda komforta un drošības ierīce atvieglo ne tikai baseina apmeklēšanu pacientiem un cilvēkiem ar ierobežotām iespējām, bet arī noņem daļu aprūpes no ārsta – terapeita vai palīga. Līdzīgas konstrukcijas pielietošana ir absolūti attaisnota, sekmējot ātrāku reabilitācijas centru un slimnīcu pacientu atveseļošanos.