Jauna vietne: www.rol-lift.lv


gruzMūsu firma piedāvā plašu dāņu kompānijas TRANSLYFT ERGO AS http://www.translyft.com produkcijas asortimentu – elektro-hidraulisko pacēlāju galdi dažādai kravnesībai: no 100 kg līdz 10 tonnām, ar pacelšanas augstumu līdz 6m.

Ir vairāk nekā 100 standarta stacionāro galdu modeļu: viensekcijas galdi, divsekciju vertikālie un horizontālie galdi, eiro palešu galdi. Galdi tiek ražoti, gan no cinkota tērauda, gan no krāsota tērauda, kā arī ražoti no nerūsējošā tērauda. Tāpat pacēlāju galdi var tikt aprīkoti ar grozāmo plātni, rotējošo disku, sānu virzienrāmjiem.

20161213 141052 1 translift1

h1HIDRAL tā ir kompānija ar vairāk nekā 30 gadu darba pieredzi mašīnbūves nozarē. No sākuma HIDRAL kļuva par speciālistu hidraulikasnozarē. Vēlāk kompānija paplašināja savu pakalpojumu klāstu citās kravu paceļamo platformu un liftu sektora nozarēs.

Inovācijas ir galvenais attīstības dzinējs kompānijas ražošanas darbībā, kas noveda pie ekskluzīvo projektu izveides tādās nozarēs kā: kravas lifti, kravas paceļamās platformas, paceļamie galdi, izlīdzinošie laukumi.

2  2  2

Ar parkošanās vietu trūkumu saskaras praktiski visas pilsētas. Lifti automobiļiem, divlīmeņu stāvlaukumi, dažādu veidu transformeri – itāļu firmas ECOSPACE produkcija, kura ļauj risināt parkošanās vietu paplašināšanu http://en.ecospace.it/prodotti/.

Pēdējā laikā aizvien plašāk pielieto konstruktoru risinājumus daudzstāvu autostāvvietām izmantojot automātiskos pacēlājusliftus automobiļiem.