Jauna vietne: www.rol-lift.lv


liftDaudzas eiropas valstis saskārās ar iedzīvotāju novecošanas problēmu. Sakarā ar to parādījās nepieciešamība adoptēt dzīvojamās ēkas, mājas, kas ir paredzētas cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanas spējām.

Mēs piedāvājām šo problēmu risinājumu – t.s. „Home Lift”, mājas lifts, paceļamā platforma, kas ir paredzēta invalīdiem un cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanas spējām, un, kas ir paredzēta uzstādīšanai nelielās sabiedriskās ēkās, privātmājās un daudzlīmeņu dzīvokļos.

1  1  1

Mūsdienīgajā urbāniskajā pasaulē ir ļoti svarīgi, lai apkārt esošie pārvietošanas līdzekļi būtu droši, komfortabli un tehniski izcili.

Piedāvājam pilnu sabiedrisko liftu spektru no vadošiem ražotājiem IGV , ar dažādiem pievades tipiem, šahtu apdarēm, kabīnēm un durvīm; mēs palīdzēsim izvēlēties vajadzīgo liftu modeli un skaitu atkarībā no ēkas lieluma, pārvietošanas intensitātes un cilvēku skaita tajā.

 

Kontakti

SIA Rol-automatik lift

Ludzas 89b,
Rīga, , 
Latvija

  +371 67 553639

  

  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

  contact